•    
    •  
     تعداد بازدید: 638
     کد: 840
     تاریخ انتشار:
     ۱۳۹۵/۱۰/۱۸

     نشست مدیریت بیمه گیلان و مدیران شعب استان

     اولین جلسه سرپرست مدیریت استان گیلان با مدیران شعب این استان برگزار شد.

     به گزارش روابط عمومی بیمه دی؛ نخستین جلسه سرپرست مدیریت استان و مدیران شعب استان گیلان ، در محل شعبه برگزار شد.
     در این جلسه مصطفی اسماعیلی ضمن خوش آمد گویی، گزارشی مختصر از روند فعالیت های انجام شده ، در مدت یک ماهه حضور در پست سرپرستی مدیریت استان ارائه کرد.
     وی یکی از اهداف اصلی شرکت را فعالیت و فروش مقتدرانه در رشته بیمه های عمر و سرمایه گذاری اعلام و بر لزوم آموزش هرچه بیشتر و دقیقتر نمایندگان و حتی پرسنل شعب استان تاکید نمود.
     ایشان همچنین به برگزاری دوره آموزشی بیمه های عمر و سرمایه گذاری ، با تعداد نمایندگان محدودتر و در تعداد جلسات آموزشی بیشتر در هفته های آتی اشاره و تاکید کرد تمامی نمایندگان ملزم به حضور در کلاس ها هستند .
     وی بر لزوم تعامل و همکاری کامل فیمابین شعب استان ، ارتباط دائمی و مناسب با نمایندگان، حضور در دفاتر بیمه گذاران عمده و تماس تلفنی به صورت تصادفی با بیمه گذاران خرد و همچنین استفاده از فرصت به وجود آمده در حوزه بازاریابان آیین نامه 54 را تاکید نمود .
     در انتهای جلسه نیز مدیران شعب لاهیجان و آستارا گزارشی از عملکرد خود در حوزه های مختلف ارائه کردندکه بر اساس آن ، یکی از موفقیت های مهم شعبه لاهیجان ، عملکرد مناسب و قابل توجه در حوزه عمر و سرمایه گذاری بود .
     در پایان مقرر شد این جلسات ، هر ماه در یکی از شعب استان تشکیل شود ، که طبق این تصمیم جلسه بعدی ، در شعبه لاهیجان برگزار خواهد شد.